Drodzy Rodzice !

1.  Wyprawka:  Aby Państwa dzieci mogły czuć się jak w domu,  proponujemy wyposażenie dzieci w przybory, które są im bliskie i znane, a których używacie Państwo w domu. Mogą to być:

– ulubiona przytulanka lub pieluszka do spania (zależnie od tego z czym dziecko zasypia), prosimy o podpisanie rzeczy osobistych
– ubranie na zmianę – min. 2 komplety ( śpioszki, koszulka, bluzeczka, bielizna, rajstopy lub skarpetki), prosimy o podpisanie woreczka z bielizną

– obuwie na zmianę – kapcie najlepiej na rzepy (z uwagi na bezpieczeństwo dzieci prosimy by nie były to klapki), prosimy o podpisanie kapci                                                                   -  4 komplety nawilżonych chusteczek, prosimy o podpisanie chusteczek                                                                                                                                                                                 -  kubek, szczoteczka i pasta do zębów, prosimy o podpisanie artykułów higienicznych

2.W naszym przedszkolu informacje przekazujemy w następujący formach:

a ) ustnie: zebrania ogólne, zebrania grupowe, kontakty indywidualne i telefoniczne ( numer telefonu służbowego)

b)  pisemnie: ogłoszenia i komunikaty, e-mail (  według kompetencji),  gazetki dla rodziców, arkusze obserwacyjne, zeszyty kontaktów z rodzicami

Na zebraniach grupowych omawiane są mocne i słabe strony wyłącznie całej grupy. Szczegółowe informacje o rozwoju i zachowaniu dziecka omawiane są podczas  rozmów indywidualnych  z rodzicami dziecka ( terminy i godziny można zapoznać się na poszczególnej stronie grupy). Więcej informacji proszę przeczytać na stronie internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

3. Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania do przedszkola dzieci zdrowych, a w przypadku otrzymania informacji o chorobie dziecka w trakcie jego pobytu   w placówce do niezwłocznego odebrania dziecka.
4. Rodzice mają obowiązek zgłaszania wychowawcy wszelkich poważnych dolegliwości i chorób zakaźnych u dziecka w celu uniknięcia epidemii w przedszkolu.

5.Woreczki na ubrania  są własnością przedszkola, aby mogły służyć innym dzieciom, proszę o  pozostawienie w placówce oraz oddanie tych , które zostały zabrane do domu.

6. Nabożeństwo z kapelanem przedszkola  w grupie Kropeczek będzie się odbywało w każdą środę w kaplicy przedszkolnej o godz. 940.

7. Zapraszamy na Dzień Mamy i Taty dnia 23 maja (czwartek) o godz. 1500 w sali św. Floriana , po przedstawieniu zapraszamy na poczęstunek.

8. Dnia  24 maja  (piątek) odbędzie się Msza św. w kościele św. Floriana  przy ul. Wyżynnej o godz. 1400 w intencji rodziców. Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

9. Dnia 31 maja (piątek)  o godz. 1000 w kaplicy przedszkolnej odbędzie się VI Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Piosenki Maryjnej. Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej przedszkola w zakłądce aktualności.