Drodzy Rodzice !

1.  W naszym przedszkolu informacje przekazujemy w następujący formach:

a ) ustnie: zebrania ogólne, zebrania grupowe, kontakty indywidualne i telefoniczne ( numer telefonu służbowego)

b)  pisemnie: ogłoszenia i komunikaty, e-mail (  według kompetencji),  gazetki dla rodziców, arkusze obserwacyjne, zeszyty kontaktów z rodzicami

Na zebraniach grupowych omawiane są mocne i słabe strony wyłącznie całej grupy. Szczegółowe informacje o rozwoju i zachowaniu dziecka omawiane są podczas  rozmów indywidualnych  z rodzicami dziecka ( terminy i godziny można zapoznać się na poszczególnej stronie grupy). Więcej informacji proszę przeczytać na stronie internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

2. Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania do przedszkola dzieci zdrowych, a w przypadku otrzymania informacji o chorobie dziecka w trakcie jego pobytu   w placówce do niezwłocznego odebrania dziecka.Rodzice mają obowiązek zgłaszania wychowawcy wszelkich poważnych dolegliwości i chorób zakaźnych u dziecka w celu uniknięcia epidemii w przedszkolu.

3.Woreczki na ubrania  są własnością przedszkola, aby mogły służyć innym dzieciom, proszę o  pozostawienie w placówce oraz oddanie tych , które zostały zabrane do domu.

4.W naszej placówce indywidalne kontakty nauczycieli  z rodzicami odbywają się co tydzień we wtorek w godzinach 1530-1600.

5.W dniach 30 sierpnia  - 1 września 2019 r. ( piątek - niedziela)  na Starym Mieście odbędzie się Elbląskie Święto Chleba, w którym nasza placówka również będzie brała udział.Szczegóły proszę przeczytać na stronie głównej  internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

6. Serdecznie zapraszamy 2 września 2019 roku (poniedziałek) na Mszę św.  z okazji rozpoczęcia roku przedszkolnego, która odbędzie się w Kościele św. Floriana  przy ul. Wyżynnej o godz. 1400.

7Informujemy, iż dnia 4 września 2019 roku (środa) o godz. 1700 odbędzie się zebranie organizacyjne dla wszystkich rodziców.  Po zebraniu ogólnym zapraszamy na spotkanie z wychowawcami  poszczególnych grup w swoich salach. Szczegóły proszę przeczytać na stronie głównej  internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

8. Dnia 7 września ( sobota)  w godz. 1000 - 1400 obędzie się  coroczny Jesienny Piknik  w Bażantarnii .

9. Informujemy, iż 12 września  czwartek   od godz. 900 w przedszkolu odbędzie się sesja zdjęć indywidualnych do kalendarza na rok 2020. Szczegóły proszę przeczytać na stronie głównej  internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

10. W środę 25 września o godz. 945 odbędzie się w przedszkolu spektakl teatralny pt. "Prawdziwy skarb". Szczegóły proszę przeczytać na stronie głównej  internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

11. Dnia 27 września ( piątek) o godz. 1400 w kościele św. FlorianaSzczegóły proszę przeczytać na stronie głównej  internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

12. Zapraszamy do udziału w konkursie  "Tradycyjna Szopka Bożonarodzeniowa". Szczegóły proszę przeczytać na stronie głównej  internetowej przedszkola w zakładce aktualności.