Biblioteczka

1. "Franciszka Siedliska - Matka Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza Założycielka Zgromadzenia Sióstr Najświętszej  Rodziny z Nazaretu"  - A. Ricciardi Nakładem Sióstr Najśw.Rodziny z Nazaretu Rzym 1987

2. "Błogosławiona Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza Franciszka Siedliska Założycielka Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu"  -  s.M. Inez Strzałkowska  C.S.F.N. Rzym 1989 r.

3. " Mała opowieść o Matce Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza Franciszce Siedliskiej założycielce zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu" - s.M. Stanisława Niemczek CSFN  Nakładem Sióstr Nazaretanek Kraków, 1989 r.

4. Pisma Bł. Franciszki Siedliskiej " Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza - Autobiografia " Nakładem Sióstr Nazaretanek Rzym 1997 r,

5. " Matka Franciszka Siedliska - Myśli" - ks. Ireneusz Bruski Instytut Wydawniczy Pax Warszawa 1997 r.

6.  "Dzieje duszy Franciszki Siedliskiej" - Maria Winowska Nakładem Sióstr Nazaretanek Rzym 1999 r.

7. Pisma Bł. Franciszki Siedliskiej "Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza - Dziennik duchowy tom 1 1884 r."  Nakładem Sióstr Nazaretanek Rzym 2001 r.

8. Pisma Bł. Franciszki Siedliskiej "Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza - Dziennik duchowy tom 2 1885 - 1900 r." Nakładem Sióstr Nazaretanek Rzym 2002 r.

9.  "Fortepian Pana Boga"-   s.Noela Wojtatowicz CSFN  Kraków 2004 r.

10.  "Źródła tożsamości Nazaretańskiej Szkoły III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI NAZARETAŃSKICH W POLSCE" - Materiały pokonferencyjne Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu Kielce 2009 r.

11."Chodź, pokażę Ci drogę do nieba opowieść o bł. Franciszce Siedliskiej" -  Danuta Kuźnik Częstochowa 2012 r.

12. "Franciszka Siedliska w służbie Świętej Rodzinie" - Niepubliczne Przedszkole Katolickie im. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu, Elbląg 2016 r.

13. Prezentacja multimedialna "Patronka Niepublicznego Przedszkola Katolickiego im. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu" - Niepubliczne Przedszkole Katolickie im. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu, Elbląg kwiecień 2020 r.