Święto Patronalne naszej placówki

Święto Patronki Przedszkola bł. Franciszki Siedliskiej

Drodzy Rodzice, Dziadkowie i Sympatycy naszego przedszkola.

"Pan Jezus nakłaniał mnie, abym jak nieumiejętne dziecko oddać się Jemu, aby wszystkiego się nauczyć, we wszystkim dać się Jemu prowadzić"

bł. Franciszka Siedliska.

Jak corocznie w listopadzie, tak i w tym roku odbędzie się  w naszym przedszkolu uroczystość poświęcona patronce bł. Franciszce Siedliskiej.
Uroczystość rozpoczniemy 25 listopada Mszą św. o godz. 1100 w kaplicy przedszkolnej.
Chcąc przypomnieć postać bł. Franciszki Siedliskiej po Eucharystii odbędzie się  montaż słowno-muzyczny o życiu i działalności naszej patronki. Przedstawienie zaprezentuje najstarsza grupa (Iskierki). Więcej informacji i życiu Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza  można  zobaczyć na stronie przedszkola w zakładce Galeria.

Obchodom Święta Patronki towarzyszyć będą konkursy: plastyczny i wiedzy, nowenna do bł. Franciszki Siedliskiej.

Prosimy o ubranie dzieci w stroje galowe