Drodzy Rodzice !

1. Wyprawka:  Aby Państwa dzieci mogły czuć się jak w domu,  proponujemy wyposażenie dzieci w przybory, które są im bliskie i znane, a których używacie Państwo w domu. Mogą to być:

ulubiona przytulanka lub pieluszka do spania (zależnie od tego z czym dziecko zasypia), prosimy o podpisanie rzeczy osobistych
– ubranie na zmianę – min. 2 komplety ( śpioszki, koszulka, bluzeczka, bielizna, rajstopy lub skarpetki), prosimy o podpisanie woreczka z bielizną

– obuwie na zmianę – kapcie najlepiej na rzepy (z uwagi na bezpieczeństwo dzieci prosimy by nie były to klapki), prosimy o podpisanie kapci                                                                   -  4 komplety nawilżonych chusteczek, prosimy o podpisanie chusteczek                                                                                                                                                                                 -  kubek, szczoteczka i pasta do zębów, prosimy o podpisanie artykułów higienicznych

2.Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania do przedszkola dzieci zdrowych, a w przypadku otrzymania informacji o chorobie dziecka w trakcie jego pobytu     w placówce do niezwłocznego odebrania dziecka.
3. Rodzice mają obowiązek zgłaszania wychowawcy wszelkich poważnych dolegliwości i chorób zakaźnych u dziecka w celu uniknięcia epidemii w przedszkolu.

4. Woreczki na ubrania  są własnością przedszkola, aby mogły służyć innym dzieciom, proszę o  pozostawienie w placówce oraz oddanie tych , które zostały zabrane do domu.

5. Nabożeństwo  z kapelanem przedszkola w grupie Kruszynek będzie odbywało się w każdą środę o godz. 940 w kaplicy przedszkolnej.

6.  Zapraszamy do udziału w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Dlaczego Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza?" Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej w zakładce aktualności.

7. Zapraszamy na zajęcia otwarte z programu "Klucz do uczenia się" , modułu Ruch ekspresyjny 13 listopada czwartek godz. 830  w sali św. Agaty

8.We wtorek 13 listopada  o godz. 1700  w sali  św. Agaty  zapraszamy na zebranie, którego gościem będzie  pani neurologopeda.

9. Dnia 16 listopada odbędzie się w przedszkolu spektakl teatralny " Od Popiela do Piasta",który przedstawi teatr lalek Pinokio.

10. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w nowennę przed liturgicznym wspomnieniem Franciszki Siedliskiej, bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, Patronki naszego przedszkola. Nowenna będzie trwała od 16 (piątek) do 23 listopada (piątek) przed zajęciami w kaplicy przedszkolnej  od godz. 800

11. Zapraszamy w poniedziałek 19 listopada o godz. 1600 na prelekcję pt. "Jak rozwijać poczucie własnej wartości u dzieci", przeznaczoną dla rodziców , którą poprowadzi psycholog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

12. .Konkurs wiedzy odbędzie się we wtorek  20  listopada w dniu narodzin bł. Franciszki Siedliskiej dla nieba o godz. 1030 w sali św. Floriana. Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej w zakładce aktualności.

13. W piątek 23 listopada obchodzimy Święto Patronki Przedszkola bł. Franciszki Siedliskiej. Uroczystość rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1000 w kaplicy przedszkolnej. Chcąc przypomnieć postać bł. Franciszki Siedliskiej po Eucharystii   najstarsza grupa Iskierki zaprezentuje montaż słowno-muzyczny o życiu i działalności naszej patronki. Obchodom Święta Patronki towarzyszyć będą  konkursy: plastyczny i  wiedzy. Codziennie w kaplicy przedszkolnej będzie możliwość oddania czci relikwiom bł. Franciszki Siedliskiej. Prosimy o ubranie dzieci w stroje galowe. Po części oficjalnej zapraszamy na poczęstunek. Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej w zakładce aktualności.

14. Zapraszamy do włączenia się w  zorganizowanie paczki dla potrzebujących. Nasze Przedszkole już po raz czwarty pragnie zostać Darczyńcą Szlachetnej Paczki.Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej w zakładce aktualności.