Drodzy Rodzice !

1. Wyprawka:  Aby Państwa dzieci mogły czuć się jak w domu,  proponujemy wyposażenie dzieci w przybory, które są im bliskie i znane, a których używacie Państwo w domu. Mogą to być:

ulubiona przytulanka lub pieluszka do spania (zależnie od tego z czym dziecko zasypia), prosimy o podpisanie rzeczy osobistych
– ubranie na zmianę – min. 2 komplety ( śpioszki, koszulka, bluzeczka, bielizna, rajstopy lub skarpetki), prosimy o podpisanie woreczka z bielizną

– obuwie na zmianę – kapcie najlepiej na rzepy (z uwagi na bezpieczeństwo dzieci prosimy by nie były to klapki), prosimy o podpisanie kapci                                                                   -  4 komplety nawilżonych chusteczek, prosimy o podpisanie chusteczek                                                                                                                                                                                 -  kubek, szczoteczka i pasta do zębów, prosimy o podpisanie artykułów higienicznych

2.Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania do przedszkola dzieci zdrowych, a w przypadku otrzymania informacji o chorobie dziecka w trakcie jego pobytu     w placówce do niezwłocznego odebrania dziecka.
3. Rodzice mają obowiązek zgłaszania wychowawcy wszelkich poważnych dolegliwości i chorób zakaźnych u dziecka w celu uniknięcia epidemii w przedszkolu.

4. Woreczki na ubrania  są własnością przedszkola, aby mogły służyć innym dzieciom, proszę o  pozostawienie w placówce oraz oddanie tych , które zostały zabrane do domu.

5. Nabożeństwo z kapelanem przedszkola  w grupie Kropeczek będzie się odbywało w każdą środę w kaplicy przedszkolnej o godz. 940.

6W piątek 18 stycznia 2019 r. odbędzie się Msza św. ofiarowana w  intencji wszystkich Babć i Dziadków z okazji ich święta.Eucharystia rozpocznie  się o godz. 1400  w kościele św. Floriana przy ul. Wyżynnej.Szczegóły proszę przeczytać na głównej stronie internetowej w zakładce aktualności.

7. Informujemy, że od 21 stycznia do 1 lutego 2019 r. w szkołach będą trwać ferie zimowe.W okresie ferii przedszkole funkcjonować będzie bez zmian, tj. 600 -1700. Praca odbywać się będzie w grupach łączonych, zbliżonych wiekowo.