Drodzy Rodzice !

1. Wyprawka:  Aby Państwa dzieci mogły czuć się jak w domu,  proponujemy wyposażenie dzieci w przybory, które są im bliskie i znane, a których używacie Państwo w domu. Mogą to być:

ulubiona przytulanka lub pieluszka do spania (zależnie od tego z czym dziecko zasypia), prosimy o podpisanie rzeczy osobistych
– ubranie na zmianę – min. 2 komplety ( śpioszki, koszulka, bluzeczka, bielizna, rajstopy lub skarpetki), prosimy o podpisanie woreczka z bielizną

– obuwie na zmianę – kapcie najlepiej na rzepy (z uwagi na bezpieczeństwo dzieci prosimy by nie były to klapki), prosimy o podpisanie kapci                                                                   -  4 komplety nawilżonych chusteczek, prosimy o podpisanie chusteczek                                                                                                                                                                                 -  kubek, szczoteczka i pasta do zębów, prosimy o podpisanie artykułów higienicznych

2.Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania do przedszkola dzieci zdrowych, a w przypadku otrzymania informacji o chorobie dziecka w trakcie jego pobytu     w placówce do niezwłocznego odebrania dziecka.
3. Rodzice mają obowiązek zgłaszania wychowawcy wszelkich poważnych dolegliwości i chorób zakaźnych u dziecka w celu uniknięcia epidemii w przedszkolu.

4. W naszym przedszkolu informacje przekazujemy w następujący formach:

a ) ustnie: zebrania ogólne, zebrania grupowe, kontakty indywidualne i telefoniczne ( numer telefonu służbowego)

b)  pisemnie: ogłoszenia i komunikaty, e-mail (  według kompetencji),  gazetki dla rodziców, arkusze obserwacyjne, zeszyty kontaktów z rodzicami

Na zebraniach grupowych omawiane są mocne i słabe strony wyłącznie całej grupy. Szczegółowe informacje o rozwoju i zachowaniu dziecka omawiane są podczas  rozmów indywidualnych  z rodzicami dziecka ( terminy i godziny można zapoznać się na poszczególnej stronie grupy). Więcej informacji proszę przeczytać na stronie internetowej przedszkola w zakładce aktualności.

5. Woreczki na ubrania  są własnością przedszkola, aby mogły służyć innym dzieciom, proszę o  pozostawienie w placówce oraz oddanie tych , które zostały zabrane do domu.

6. Nabożeństwo z kapelanem przedszkola  w grupie Kropeczek będzie się odbywało w każdą środę w kaplicy przedszkolnej o godz. 940.

7. Od 1 marca 2019 r. rozpoczynamy zapisy dzieci na nowy rok przedszkolny. Szczegóły proszę przeczytać  na stronie głównej przedszkola, w zakładce aktualności.

8.  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, babcie na nauki Wielkopostne , które będą miały miejsce w kościele św. Floriana ul. Wyżynna  w dniach 24- 27 marca.W  niedziela 24 marca - godz. 1300 Msza św. połączona z nauką,  poniedziałek 25 marca  - godz. 1800 nauka połączona ze Mszą św., we  wtorek 26 marca   - godz. 1800 nauka połączona ze Mszą św. i  w  środę 27 marca- godz. 1800  Msza św. połączona z nauką.. Nauki będzie głosić ks.dr Mariusz Klimkowski .

9. Serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Szczegóły proszę przeczytać  na stronie głównej przedszkola, w zakładce aktualności.

10. Zapraszamy na zajęcia otwarte 27.03 ( środa) o godz. 930 w sali św. Agaty, których tematem przewodnim będzie  „Mały ogrodnik to ja” – siejemy rzeżuchę.