Drodzy Rodzice !

1. Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania do przedszkola dzieci zdrowych, a w przypadku otrzymania informacji o chorobie dziecka w trakcie jego pobytu  w placówce do niezwłocznego odebrania dziecka.
2. Rodzice mają obowiązek zgłaszania wychowawcy wszelkich poważnych dolegliwości i chorób zakaźnych u dziecka w celu uniknięcia epidemii w przedszkolu.

3. Woreczki na ubrania  są własnością przedszkola, aby mogły służyć innym dzieciom, proszę o  pozostawienie w placówce oraz oddanie tych , które zostały zabrane do domu.

4. Dodatkowe ćwiczenia gimnastyczne będą odbywać się w poniedziałek w godz. 850-935 co 2 tygodnie w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2

5. W poniedziałki i środy dzieci spożywają śniadania o godz. 725.

6.Zapraszamy do udziału w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Dlaczego Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza?" Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej w zakładce aktualności.

7. We wtorek 13 listopada  o godz. 1700  w sali  św. Floriana zapraszamy na zebranie, którego gościem będzie  pani neurologopeda.

8. Zapraszam na zajęcia otwarte czwartek 15 listopada o godz. 1000 w sali św. Floriana z programu Klucz do uczenia się z modułu matematyka.

9.Dnia 16 listopada odbędzie się w przedszkolu spektakl teatralny " Od Popiela do Piasta",który przedstawi teatr lalek Pinokio.

10. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w nowennę przed liturgicznym wspomnieniem Franciszki Siedliskiej, bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, Patronki naszego przedszkola. Nowenna będzie trwała od 16 (piątek) do 23 listopada (piątek) przed zajęciami w kaplicy przedszkolnej  od godz. 800

11. Zapraszamy w poniedziałek 19 listopada o godz. 1600 na prelekcję pt. "Jak rozwijać poczucie własnej wartości u dzieci", przeznaczoną dla dla rodziców , którą poprowadzi psycholog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

12. Konkurs wiedzy odbędzie się we wtorek  20  listopada w dniu narodzin bł. Franciszki Siedliskiej dla nieba o godz. 1030 w sali św. Floriana. Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej w zakładce aktualności.

13. Zapraszam na zajęcia otwarte 20 listopada wtorek o godz. 1430 do kaplicy przedszkolnej.

14. W piątek 23 listopada obchodzimy Święto Patronki Przedszkola bł. Franciszki Siedliskiej. Uroczystość rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1000 w kaplicy przedszkolnej. Chcąc przypomnieć postać bł. Franciszki Siedliskiej po Eucharystii   najstarsza grupa Iskierki zaprezentuje montaż słowno-muzyczny o życiu i działalności naszej patronki. Obchodom Święta Patronki towarzyszyć będą  konkursy: plastyczny i  wiedzy. Codziennie w kaplicy przedszkolnej będzie możliwość oddania czci relikwiom bł. Franciszki Siedliskiej. Prosimy o ubranie dzieci w stroje galowe. Po części oficjalnej zapraszamy na poczęstunek. Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej w zakładce aktualności.

15. Zapraszamy do włączenia się w  zorganizowanie paczki dla potrzebujących. Nasze Przedszkole już po raz czwarty pragnie zostać Darczyńcą Szlachetnej Paczki.Szczegóły proszę przeczytać na stronie internetowej w zakładce aktualności.