Msza św.

Podziękujmy Panu Bogu za radośnie wspólnie spędzony czas!!!

Drodzy Rodzice, Babcie, Dziadkowie, Sympatycy Przedszkola

19 czerwca ( środa) o godz. 1300 w kościele św. Floriana, przy ul. Wyżynnej odbędzie się Msza św. kończąca rok przedszkolny.

Po Eucharystii dzieci z grupy Iskierek złożą podziękowania wszystkim pracownikom przedszkola .

Następnie po zakończeniu  uroczystości wręczone zostaną dzieciom dyplomy zaczniemy od grupy Iskierek, Aniołków, Koniczynek, Nutek, Serduszek, Kropeczek i zakończy grupa Kruszynek.

Prosimy ubrać dzieci na galowo.

Jednocześnie przypominamy, iż przedszkolne będzie czynne przez lipiec i sierpień ( do 14.08)

Minął kolejny rok przedszkolnej zabawy. Wielu z nas udało się dobrze wykorzystać czas podarowany przez Pana Boga. Po mszy św. otrzymamy owoce solidnej pracy i wielu starań. Dziękując Bogu za nie oraz za cały miniony rok przedszkolny, za ofiarowane nam dary i łaski, nie zapomnijmy przeprosić za to, co w ciągu tego roku było złe: za lenistwo, narzekanie, słowa krytyki i obmowy oraz złe zachowanie. Poczucie winy niech zawiera w sobie postanowienie przemiany naszego zachowania i postępowania. Uświadamiając to sobie, nie zapominajmy o tych naszych rówieśnikach w krajach misyjnych, którzy z powodu toczącej się wojny, braku środków do życia nie mogą realizować własnych marzeń i zdobywać wiedzy. Prośmy też o dobre przeżycie wakacji, by Pan Jezus, o którym będziemy pamiętać w codziennej modlitwie, z którym będziemy się spotykać na niedzielnej mszy św. i w sakramencie pojednania, sprawił, byśmy pomocą, uśmiechem i dobrą zabawą pomogli wielu być bardziej szczęśliwymi.