Edukacja poprzez sztukę

Koncert Muzyki Poważnej

Drodzy Rodzice

13 grudnia  ( czwartek) tradycyjnie w naszym Przedszkolu odbędzie się Koncert Muzyki Poważnej pt. "Święta tuż tuż" z udziałem p. Laury Haras i Haliny Cichoń - Haras.

Jest to połączenie muzyki z grą aktorską skierowany do dzieci.Spektakle oparte są na kanwie literackiej, często bajkowej narracji i wzbogaconej żywą muzyką poważną- śpiewaną, a także wykonywaną na fortepianie.

Przedstawienia w wykonaniu p. Laury Haras  i p. Haliny Cichoń - Haras mają formę otwartych lekcji sztuki.Ważna dla nich jest oprawa muzyczna, odbiór wizualny, a stworzona przez Panie scenografia, stroje historyczne z różnych epok oraz elementy tańców, dopełniają całości.

O godz. 1000 rozpocznie się spektakl dla dzieci starszych z grup: Iskierek, Aniołków, Koniczynek.

O godz. 1030  przedstawienie muzyczno- teatralne obejrzą młodsze przedszkolaki z grup: Kropeczek,Kruszynek,Serduszek i Nutek.