" Ważne, by dotrzeć do nieba..."

Rocznica kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Sympatycy naszego przedszkola,

cała społeczność przedszkolna pragnie  dziękować Bogu w rocznicę kanonizacji za dar naszego wielkiego rodaka, papieża Jana Pawła II.

Obchody rozpoczniemy już w piątek 26 kwietnia w o godz. 930 w kaplicy przedszkolnej Mszą św. dziękczynną za dar dla Polski i świata  św. Jana Pawła II .

Następnie  dzieci z grupy Nutek zapraszają na przedstawienie o św. Janie Pawle II  w sali św. Floriana o godz. 1000 dla grup Kropeczek, Kruszynek i Serduszek.

Natomiast dzieci z grupy Iskierek, Koniczynek i Aniołków pojadą pod pomnik św. Jana Pawła II zapalić znicz i złożyć kwiaty.

Po powrocie do placówki przedszkolaki ze starszych grup będą uczestniczyć w przedstawieniu o św. Janie Pawle II w wykonaniu grupy Nutek.

Prosimy o ubranie Dzieci na galowo.

Zapraszamy do udziału w naszej uroczystości