Spotkanie opłatkowe

Spotkanie Opłatkowe całej społeczności przedszkolnej

Drodzy Rodzice, Dziadkowie i Sympatycy naszego przedszkola

Przedświąteczny czas obfituje w spotkania opłatkowe.

Chwile, kiedy można na moment zwolnić, problemy służbowe i prywatne odłożyć na bok i skupić się na tym, co nas łączy a nie dzieli, co cieszy a nie smuci.

Tradycyjnie nasza placówka organizuje Spotkanie Opłatkowe całej Wspólnoty przedszkolnej (Dzieci z całymi Rodzinami , Personel), podczas którego zostaną  przedstawione  Jasełka w  wykonaniu Rodziców z grupy Kruszynek.

Nasze spotkanie odbędzie się w piątek 13 grudnia  o godz. 1730 w Młodzieżowym  Domu Kultury ul. Gen. J. Bema 37.

Po przedstawieniu Jasełek zostanie rozstrzygnięty konkurs na szopkę Bożonarodzeniową.

Zróbmy to zgodnie z tradycją. Uczmy nasze dzieci, że najpierw oglądamy przedstawienie jasełek, potem składamy życzenia i dzielimy  się opłatkiem.